O mnie

Strona główna > O mnie

Adwokat Łódź

Z zaangażowaniem i determinacją będę bronić Państwa interesów

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. W 2017 roku obroniłam pracę magisterką uzyskując ocenę bardzo dobrą w Katedrze Postępowania Cywilnego pt. „Zbieg Egzekucji Sądowej i Administracyjnej”.  Doświadczenie zawodowe zdobywałam w renomowanej Kancelarii Adwokackiej w Łodzi, rozpoczynając współpracę początkowo jako asystent prawny już od 2015 roku, a następnie od 2018 roku jako aplikant adwokacki. W 2021 roku złożyłam egzamin zawodowy i zostałam wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.

W swojej codziennej praktyce zajmują się szeroko pojętym prawem cywilnym- w szczególności prawem rodzinnym, spadkowym, rzeczowym oraz sprawami z zakresu odszkodowań, prawem karnym oraz obsługą prawną przedsiębiorców. Moja Kancelaria świadczy także usługi z zakresu prawa pracy, restrukturyzacji oraz upadłości.

Moim głównym zadaniem jest świadczenie dla Państwa usług prawniczych na najwyższym poziomie. Cechuje mnie zaangażowanie i skrupulatność w sprawy osób powierzających mi swoje problemy. Państwa dobro jest dla mnie priorytetem, a do każdej sprawy podchodzę indywidualnie nie bojąc się często odważnych i niesztampowych rozwiązań.

Głównym obszarem mojej działalności jest Łódź oraz województwo łódzkie. Obsługuje klientów m.in. z miejscowości Zgierz, Sieradz, Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Koło, Konin, Pabianice, Poddębice, Łask, Kutno, Zduńska Wola. Mając na uwadze dobro klienta i specyfikę spraw przyjmuje do prowadzenia sprawy na terenie całego kraju.

Pomoc prawna na najwyższym poziomie

W swojej pracy nie toleruję przeciętności. Zawsze dokładam wszelkich starań, aby rozwiązać Państwa problemy prawne, w możliwie najszybszy i najefektywniejszy sposób.

„Celem, do którego adwokat dąży – jest przekonanie sędziów… Sędziów zaś może ująć tylko ten, kogo uważają za człowieka prawego… Pod żadnym więc pozorem nie powinien adwokat wystawiać na szwank zaufania, które wzbudza.”

Fernand Payen

„O powołaniu adwokatury i sztuce obrończej”